Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 27 Mar
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 27 Mar
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 13 Mar
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 13 Mar
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sun 7 Mar
kl 13:00 - 16:00
Rasmus Aarflot - 3 timer
2 treningskamper mot VIF G2010   Les mer  
Sat 6 Mar
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 6 Mar
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 27 Feb
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 27 Feb
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 13 Feb
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 13 Feb
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 14:00 - 16:00
Jan Solland - 2 timer
Tr.kamp A-lag - hvis det åpnes for fotball.   Les mer  
Sun 27 Dec 2020
kl 10:30 - 12:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Booket inn vår faste trening for G2009 til dette…   Les mer  
Sun 20 Dec 2020
kl 10:30 - 12:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Booket inn vår faste trening for G2009 til dette…   Les mer  
Sun 13 Dec 2020
kl 10:30 - 12:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Booket inn vår faste trening for G2009 til dette…   Les mer  
Sat 12 Dec 2020
kl 11:00 - 12:30
Petter El Fakiri - 1 time og 30 min.
Treningskamp Korsvoll G2009 (9er)   Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 11:30 - 13:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Flyttet trening for G2009 til dette tidspunktet…   Les mer  
Sun 6 Dec 2020
kl 10:00 - 17:00
Rasmus Aarflot - 7 timer
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 10:00 - 17:00
Rasmus Aarflot - 7 timer
  Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 13:30 - 15:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Flyttet trening for G2009 til dette tidspunktet…   Les mer  
Sun 29 Nov 2020
kl 10:00 - 17:00
Rasmus Aarflot - 7 timer
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 11:00 - 12:30
Petter El Fakiri - 1 time og 30 min.
Treningskamp Korsvoll Gutter 2009 (9er).   Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 10:00 - 17:00
Rasmus Aarflot - 7 timer
  Les mer  
Sun 22 Nov 2020
kl 10:30 - 12:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Booket inn vår faste treningstid for G2009 for å…   Les mer  
Sat 21 Nov 2020
kl 11:00 - 12:30
Petter El Fakiri - 1 time og 30 min.
Treningskamp Korsvoll Gutter 2009 (9'er).   Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 15:15 - 17:15
Petter El Fakiri - 2 timer
Flyttet trening for G2009 til dette tidspunktet…   Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Andreas Aarnes - 4 timer
NFF Oslo   Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Andreas Aarnes - 4 timer
NFF Oslo   Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 16:00 - 18:00
Markus Hovdal - 2 timer
  Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 11:00 - 16:00
Andreas Aarnes - 5 timer
NFF Oslo   Les mer  
Sat 14 Nov 2020
kl 11:00 - 15:00
Andreas Aarnes - 4 timer
NFF Oslo   Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 13:30 - 15:30
Petter El Fakiri - 2 timer
Flyttet trening for G2009 til dette tidspunktet…   Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 10:00 - 17:00
Rasmus Aarflot - 7 timer
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 13:00 - 15:00
Petter El Fakiri - 2 timer
Ombooking pga annet arrangement så måtte vi…   Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 12:30 - 17:30
Rasmus Aarflot - 5 timer
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 11:00 - 12:30
Petter El Fakiri - 1 time og 30 min.
Treningskamp Korsvoll Gutter 2009 (9'er).   Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 11:00 - 13:00
Petter El Fakiri - 2 timer
to parallelle kamper   Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 10:00 - 11:00
Rasmus Aarflot - 1 time
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 15:00 - 16:30
Cedric Guttormsen - 1 time og 30 min.
Treningskamp G04 TG1 mot Lyn   Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 15:00 - 16:30
Cedric Guttormsen - 1 time og 30 min.
Treningskamp G04 TG1 mot Lyn   Les mer  
Levert av IdrettenOnline