Våre lag

Ungdomsfotballen

J19

Kontaktperson: Lars Ritland - lars.ritland@gmail.com

Trenere:

J03

Kontaktperson: Nini Mollatt - nini.mollatt@bnl.no

Trenere: Erik Haugunn og Waqas Afgan

J04

Kontaktperson: Cecilie Ragner - cecilie.ragner@gmail.com

Trener: Olav Linnestad

J05

Kontaktperson: Christian Brinch - cnbrinch@gmail.com

Trenere: Erik Haugunn, Waqas Afgan og diverse foreldre

J06

Kontaktperson: Jan Olav Pettersen - jan.olav.petters@gmail.com

Trenere: Erik Haugunn, Waqas Afgan og diverse foreldre

G19

Kontaktperson: Kim Strømme - kimstromme@gmail.com

Trenere: Kim Strømme og Yusuf Mohamed

G02

Kontaktperson: Per Vang - Per.j.Vang@gmail.com

Trenere: Ghani Lahmami

G03

Kontaktperson: Arnfinn Helleve - arnfinnhelleve@gmail.com

Trener: Ghani Lahmami og Anders Johan Johansen

G04

Kontaktperson: Hallgrim Sagen - hallgrim.sagen@gmail.com

Trenere: Knut Asplund (TG1) og Halvard Elvegård (TG2)

G05

Kontaktperson: Kristian Tonby - ktonby@hotmail.com

Trenere: Stig Markus Hovdal (TG1), Benjamin Edvardsen (ass./Tg2) og Sander Urdal (ass./Tg2)

G06

Kontaktperson: Andreas Wallin - and.wall@gmail.com

Trenere: Andreas Aarnes og Jesper Schilvold (ass.)

Levert av IdrettenOnline