Våre lag

Ungdomsfotballen

J17

Kontaktperson: Lars Ritland - lars.ritland@gmail.com

Trenere: Erik Haugunn og Waqas Afgan

J03

Kontaktperson: Nini Mollatt - nini.mollatt@bnl.no

Trenere: Erik Haugunn og Waqas Afgan

J04

Kontaktperson: Cecilie Ragner - cecilie.ragner@gmail.com

Trener: Olav Linnestad

J05

Kontaktperson: Christian Brinch - cnbrinch@gmail.com

Trenere: Erik Haugunn, Waqas Afgan og diverse foreldre

G19

Kontaktperson: Kim Strømme - kimstromme@gmail.com

Trenere: Kim Strømme og Yusuf Mohamed

G03

Kontaktperson: Astri Gjedrem - astri-gm@online.no

Trener: Ghani Lahmami og Markus Teigset

G04

Kontaktperson: Hallgrim Sagen - hallgrim.sagen@gmail.com

Trenere: Halvard Elvegård, Yusuf Mohamed og Ask Hordvei

G05

Kontaktperson: Per Vang - Per.j.Vang@gmail.com

Trenere: Ghani Lahmami

Powered by: Bloc